Vezetőváltás az Állami Autópálya Kezelő élén
Az Állami Autópálya Kezelő Rt. keddi közgyűlésén menesztették a teljes igazgatóságot és felügyelőbizottságot, és megválasztották az új testületeket. Távozott a cég vezérigazgatója, Répássy Attila is, helyét Bitvai Miklós veszi át. A társaság a tavalyi 7,5 milliárd forint után az idén 6,5-7 milliárd forintot fordít egy nyolcéves program keretében az állami sztrádák színvonalának kiegyenlítésére.
