Így fogadták a hazatérő magyar győzteseket - vége a téli olimpiának
Több száz fős lelkes tömeg, családtagok, barátok, szurkolók és a sajtó munkatársai fogadták vasárnap kora délután a Gyakorló Jégcsarnokban a phjongcshangi téli olimpiáról hazatért magyar sportolókat - tudósított az MTI.




