Már Ukrajnából és Romániából hozzák a vendégmunkásokat
A magyar mezőgazdaságban súlyos gondot okoz a munkaerőhiány, a gazdák a hiányzó munkaerőt jelenleg ukrán és román vendégmunkásokkal pótolják - írja a Magyar Idők. A lap szerint még a tervezett beruházások is veszélybe kerülhetnek a munkaerőhiány miatt. Az agrárkamara javaslatcsomagot állított össze a helyzet orvoslására.




