Vendéglátók: nem tudnak úgy nyitni, ahogy tervezték
Nem igazán nevezhető teljesnek az a nyitás a vendéglátásban, amelyet az Egyesült Királyságban néhány hete engedélyezett a kormány, mert az érvényben maradt szabályok miatt nem tudnak nyereségesen működni a kocsmák és a vendéglők. Ezért sokkolta a vendéglősöket a hír, hogy elmaradhat a június végére tervezett teljes nyitás.




