BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

vendéglátás

07.
08.
16:30

Vége a koronaparának? Költenek a magyarok vendéglátásra

Egyre többet költenek a magyarok utazásra és szórakozásra, az éttermekben, kávézókban és bárokban pedig júniusban már csaknem annyit fizettek bankkártyával, mint a járvány miatt bevezetett korlátozó intézkedések előtt – derül ki az Erste Bank kártyaforgalmi adataiból. A belföldi idegenforgalom is magára talál, míg a határon túl a többség egyelőre inkább csak a szomszédos országokig merészkedik.

Szerző(k):
Herman Bernadett