Dzsungelharc a vendéglőkben, csillagászati összegek röpködnek a levegőben
Dzsungelharc alakult ki a vendéglátásban a munkaerőhiány miatt, a tulajdonosok sokszor elképesztő fizetések ígéretével csábítják el egymástól a dolgozókat, ami Budapesten hozzájárul a vendéglők egy részének későbbi nyitásához.




