Viszik a Rolexet Romániában, mint a cukrot
A romániai gazdaságok fittyet hányva a koronavírus-járványra rengeteg Rolex órát vásároltak, a márka helyi forgalmazója árbevétele és nyeresége jelentős növekedéséről számolt be.
Viszik a Rolexet Romániában, mint a cukrot
A romániai gazdaságok fittyet hányva a koronavírus-járványra rengeteg Rolex órát vásároltak, a márka helyi forgalmazója árbevétele és nyeresége jelentős növekedéséről számolt be.
Magukat próbálták kúrálni a Romániában élők a járvány alatt
Romániában jelentősen nőtt a vény nélkül kapható gyógyszerek forgalma főként azért, mert az emberek megpróbálták megelőzni koronavírus-fertőzést vagy kikúrálni magukat a betegségből.
Háború: még mindig nem omlott össze a legfontosabb részvénypiac
A vezető amerikai indexek még viszonylag jól megúszták az idei viharokat a nemzetközi tőkepiacokon. Mint kiderült, ebben masszív szerepet játszott az is, hogy a cégek soha nem látott ütemben kezdték el felvásárolni saját részvényeiket.
Nem értik a címkéket, így továbbra sem vásárolnak környezettudatosan a magyarok
Egy éve jelentek meg Magyarországon az új energiacímkék a háztartási gépeken, melyek segítségével a vásárlók már környezettudatosabb döntést hozhatnak egy-egy készülék beszerzésekor. A Gorenje és az APPLIA kutatásából kiderül, hogy tízből nyolc vásárló pozitívan értékelte az új címkézési rendszert, de minden ötödik felhasználó még nem tud kiigazodni a jelöléseken.
Célkeresztben a boltok: újabb rohamot indítanak a magyar paprikák és paradicsomok
Nagyobb mennyiségben kaphatnak magyar paprikát és paradicsomot a boltok: a múlt évben több mint 13 milliárd forintos bevételt elérő szentesi Délkertész ugyanis 2,7 milliárd forintos beruházással növeli logisztikai kapacitásait.