Pánikba estek az oroszok
Az orosz hatóságok kérik a lakosságot, hogy ne essen pánikba a rubel zuhanásszerű gyengülése miatt, ám az emberek rettegnek az infláció elszabadulásától. Az EU-s szankciók egyre inkább kezdik éreztetni hatásukat a mindennapi életben.




