Egy évtized után eltűnik egy rendszám a magyar utakról
Idén július 1-től új rendszámokat vezetnek be Magyarországon, mivel az eddigi, három betűből és három számból álló kombinációk kifutottak. Ezzel párhuzamosan nem adnak ki több „SP”-rendszámot sem – adta hírül a Magyar Nemzeti Autósport Szövetség (MNASZ).




