Hogyan kell majd szólítani a főispánt és az alispánt? Itt a válasz
Ha Magyarországon ismét lesznek ispánok, fő- és alispánok, akkor nem árt, ha tudja az magyar dolgozó, hogyan kell őket megszólítani, mert ennek hiányában esetleg elnáspángolják a perzekútorok.




