A szputnyikosoknak is üzent Szijjártó Péter
Magyarországnak nagyon pozitív tapasztalatai vannak az orosz Szputnyik V vakcina használatával kapcsolatban – mondta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter egy lett rádiónak a TASZSZ tudósítása szerint, amelyet a Portfolio idéz.




