60 ezer forintot kapnak az oltást felvevő Rossmann-dolgozók
Több mint 100 millió forintot fizet ki a Rossmann az oltást felvevő dolgozóinak.
60 ezer forintot kapnak az oltást felvevő Rossmann-dolgozók
Több mint 100 millió forintot fizet ki a Rossmann az oltást felvevő dolgozóinak.
Lehet, hogy harmadik oltás nélkül érvénytelenné válnak a védettségi igazolványok
Rogán Antal kabinetfőnök szerint az aktuális járvány- és oltottsági adatok miatt vizsgálja a kérdést a kormány.
Jakab Ferenc: az omikron variáns biztosan megjelenik Magyarországon
Jakab Ferenc virológus szerint 100 százalék, hogy megjelenik az omikron variáns Magyarországon, ami nem jelenti azt, hogy tömeges megbetegedéseket fog okozni, ha időben lépnek és vizsgálják a vírusok szerkezetét. Amíg a fejlődő országokat nem zárkóztatják fel az oltások terén, újabb és újabb variánsok fognak érkezni - mondta az ATV Heti Napló Sváby Andrással című műsorában.
Koronavírus: 27 830 új fertőzött, 462 halálos áldozat a hétvégén Magyarországon
Az előző három napban 27830 új fertőzöttet azonosítottak, 460 beteg elhunyt. Egy hete hétfőn 27209 új fertőzöttről, és 392 halottról számolt be a központi honlap. A kórházban fekvők száma a pénteki 6913 főről mára 7438 főre nőtt. A lélegeztetőgépen lévőké hétfőre virradóra 538 fő volt, pénteken 695 beteg szorult lélegeztetőgépre. Egy hét alatt csaknem 1000 fővel nőtt a kórházban kezelt covidosok száma.
Kifizettetné a beoltatlanokkal kórházi kezelésüket a lengyelek egy része
A lengyelek kis többséggel amellett vannak, hogy a kormány nyugodtan sanyargassa további korlátozásokkal oltatlan honfitársaikat, miközben a lakosságnak még alig több mint felét oltották be.