Nagy a baj a magyar boltokban - ezért futamodik meg a kormány?
Úgy tűnik a kormány elállt attól, hogy keresztülverje a kiskereskedelmi cégeket regulázó törvénycsomagot. Ennek egyik nyomós oka lehetett a munkaerőhiány - értékel a Blokkk.com. A friss adatok szerint 2017 februárjában 20 százalékkal voltak nagyobbak a bérek, mint egy évvel korábban, de az eladók száma mégis csökkent. Pedig több eladó kellene, csak éppen nem oly módon, ahogy a kormány gondolta.




