BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

üzemanyag

12.
06.
12:34

Újraindult a Dunai Finomító

A Mol a karbantartás után ugyan újraindította a százhalombattai Dunai Finomítót, de a teljes kapacitás elérése több hetes folyamat, egyik napról a másikra nem oldódnak meg az ellátási problémák, ahhoz az importnak is helyre kellene állnia a jelenlegi pánikvásárlások és készletfelhalmozások mellett - jelentette be Bacsa György a Mol Magyarország ügyvezető igazgatója a Kossuth rádió Déli krónikájában kedden.

Szerző(k):
Economx