A magyarok bárhová elutaznának, csak mehessenek már
Ez az első olyan nyár, amikor az összes Covid-19-hez kapcsolódó korlátozást feloldottak, ami óriási fellendülést mutat a repülőjegy foglalásokban. A magyarok utazási kedve kiemelkedő, tavalyhoz képest hatszorosára nőtt a foglalások száma. A legtöbben idén nyáron Olaszországba, Spanyolországba és Görögországba repülnek.




