Európa-szerte szorulnak ki a mobiltelefonok az iskolákból
A kormányok Európa-szerte okostelefon-tilalmat vezetnek be az iskolákban a képernyőfüggőség és a cyberbullying elleni küzdelem jegyében. A Brüsszel melletti Bogaerts Nemzetközi Iskolában a gyerekek úgy kezdik a napot, hogy okostelefonjaikat egy szekrénybe teszik.




