Magyarország végre révbe ért
Magyarország az Európai Űrügynökség (ESA) teljes jogú tagja lett, és készen áll arra, hogy eredményesen éljen az ebből adódó lehetőségekkel - jelentette ki Solymár Károly Balázs, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) infokommunikációért felelős helyettes államtitkára november 24-én, Párizsban, a francia nagykövetségen tartott hivatalos csatlakozási ünnepségen.




