Nem minden icipci biológiai lény gonosz
A Nemzetközi Űrállomás lakói között icipici élőlények is vannak, akik nem potyautasként jutottak fel Föld körüli pályára az űrhajósokon és tárgyaikon, hanem részt vesznek egy kísérletben, ami új utat nyithat az aszteroidák bányászatában.




