Gönyű hasznosításáról még nem mondott le a kormány
A gönyűi konténer- és gazdasági terminál hasznosítására az Audi logisztikai központ kedvező lett volna, de nem az egyetlen lehetőség - közölte pénteken a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) az MTI megkeresésére.




