BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

uniós_pályázat

12.
20.
14:42

Egy hónap alatt 250 milliárdot fizetett ki a kormány

Felgyorsult 2012 második felében az Új Széchenyi terv (ÚSZT) forrásainak felhasználása, ami a miniszterelnök vezetésével létrehozott Nemzeti Fejlesztési Kormánybizottság (NFK) döntéseinek és a fejlesztéspolitikai intézményrendszer hatékonyabbá válásának köszönhető - közölte a Nemzeti Fejlesztési Ügynökség (NFÜ). Az elmúlt egy hónap folyamán közel 250 milliárd forintot fizetettek ki.

Szerző(k):
Economx