Így költene el a kormány hétezermilliárd forintot
Így költene el a kormány hétezermilliárd forintot
Drágább lehet a vasúti fejlesztés
Eredménytelen lett a tízmilliárdos GYSEV villamosítási tender.
Így költene el a kormány 7000 milliárdot
Az uniós források elköltésének következő hét évi terveiről számolt be Cséfalvay Zoltán, az NGM parlamenti és gazdaságstratégiáért felelős államtitkára, a Napi.hu és a Napi Gazdaság Kkv-hitelezés 2013 elnevezésű konferencián.
Egymilliárd forintból épül sertéstelep
Új, 3600 férőhelyes sertéshizlaló telepet épít a Döbröközi Mezőgazdasági Zrt., amely több mint egymilliárd forint értékben hajt végre beruházásokat - közölte a cég műszaki igazgatója az MTI-vel.
Hat-hét közműcéggel tárgyal a kormány a visszavásárlásról
Szeptember 30-ával kerül vissza az E.ON gázüzletága - a kereskedő és a tároló cég is - a magyar államhoz, ezt követően már lehetősége lesz az államnak az ártárgyalásra, a tényleges kereskedelmi folyamatok befolyásolására a földgázimportnál - mondta a nemzeti fejlesztési miniszter a Kossuth Rádiónak adott interjúban.