Többe kerül a szennyvízcsatorna, fizeti az EU
A kormány több mint 6 milliárd forinttal megemelte az Észak- és Északkelet-magyarországi szennyvízelvezetési és -kezelési projektek támogatását. A határozat nem szól róla, de a többletre a közbeszerzéseken megnövekedett árak miatt volt szükség.




