Csak a parázó gazdagok érnek valamit Magyarországon?
Csak a pénzüket az unortodox gazdaságpolitika következményeitől féltő gazdagok - a privát banki ügyfelek - érnek valamint a Magyarországon tevékenykedő bankoknak - derül ki a bne hírportál cikkéből.



