Egyre több autót vesznek a magyarok
Júliusban, illetve az év első hét hónapjában is nőtt a forgalomba helyezett új autók száma Magyarországon - közölte a Magyar Gépjárműimportőrök Egyesülete (MGE) a DataHouse adatai alapján hétfőn.
Egyre több autót vesznek a magyarok
Júliusban, illetve az év első hét hónapjában is nőtt a forgalomba helyezett új autók száma Magyarországon - közölte a Magyar Gépjárműimportőrök Egyesülete (MGE) a DataHouse adatai alapján hétfőn.
Ezek Magyarország kedvenc autómárkái
Az Opel áll az élen, de a magánvevők kedvence a Suzuki is.
Egyre több új autót vesz a magyar
Májusban ismét nőtt a forgalomba helyezett új személygépkocsik száma Magyarországon: 5739 jármű került az utakra, 4,1 százalékkal több mint áprilisban és 14,6 százalékkal több mint az előző év azonos időszakában - közölte a Datahouse Kft.
Már Ön is új autót venne?
A múlt hónapban tovább nőttek a hazai újautó-értékesítések, az alacsonyabb forinthitelkamatok több vevőt terelhetnek a szalonokba.
Meglódult a magyar újautópiac
Márciusban közel 30 százalékkal több nullkilométeres kocsira került rendszám, mint egy évvel korábban.