Orbán engedett: szedhetnek programdíjat a kereskedelmi tévék
Orbán Viktor kormányrendeletben engedélyezte a nagy kereskedelmi tévéknek, hogy a továbbiakban programdíjat szedjenek a szolgáltatóktól.
Orbán engedett: szedhetnek programdíjat a kereskedelmi tévék
Orbán Viktor kormányrendeletben engedélyezte a nagy kereskedelmi tévéknek, hogy a továbbiakban programdíjat szedjenek a szolgáltatóktól.
Meglepő: nem kap újabb pénzt a TV2
Egyelőre nem szedhet terjesztési díjat a két országos kereskedelmi televízió, ám a kormány várhatóan megtalálja annak lehetőségét, miként juttathatja újabb forráshoz a TV2-t - írta a Világgazdaság.
Rengeteg embert kirúgnak a botránytévétől
Több munkatárs önként távozott már a TV2-től, de a tévénél azt tervezik, hogy komoly karcsúsítást hajtanak végre - értesült a Figyelő. A pletyka szerint Habony Árpád már közvetlen utasításokat ad a csatorna munkatársainak.
Reklámok miatt bírságolták az RTL Klubot
Túl hangos reklám, valamint az előírtnál kevesebb közszolgálati, közéleti műsor és magyar zene sugárzása és burkolt reklám miatt szabott ki bírságot a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Médiatanácsa.
Megszólalt a GVH a TV2 ügyében
A Megapolis Media Vagyonkezelő Zrt. (Megapolis Zrt.) megvásárolta a CCA Vízió Kft.-t és a Double 6 Dominoes Kft.-t, a két cég megvásárlása miatt a Magapolis Zrt. kérelmére indult fúziós eljárást a Gazdasági Versenyhivatal (GVH) megszüntette - közölte a GVH.