BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
header

tűzoltóság

01.
03.
18:55

CO-mérgezés egy fővárosi sportlétesítményben

Magas szén-monoxid-koncentráció miatt kellett kiüríteni egy pesterzsébeti sportlétesítményt szombat délután. Hat embernél enyhe szén-monoxid-mérgezést állapítottak meg - mondta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek. Palotás István, az ESMTK Pesterzsébeti Jégcsarnok létesítmény-koordinátora az MTI érdeklődésére elmondta: a hűtőkonténer technikai hibája okozta a rendellenességet. (Képünk illusztráció.)

Szerző(k):
Inforádió