CO-mérgezés egy fővárosi sportlétesítményben
Magas szén-monoxid-koncentráció miatt kellett kiüríteni egy pesterzsébeti sportlétesítményt szombat délután. Hat embernél enyhe szén-monoxid-mérgezést állapítottak meg - mondta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek. Palotás István, az ESMTK Pesterzsébeti Jégcsarnok létesítmény-koordinátora az MTI érdeklődésére elmondta: a hűtőkonténer technikai hibája okozta a rendellenességet. (Képünk illusztráció.)




