Nagy tűz volt Győrben
Tűz ütött ki a győri hulladékégetőben, a bácsai városrész külterületén, a tűzoltók már korábban körülhatárolták a lángokat - írja a Katasztrófavédelem.
Nagy tűz volt Győrben
Tűz ütött ki a győri hulladékégetőben, a bácsai városrész külterületén, a tűzoltók már korábban körülhatárolták a lángokat - írja a Katasztrófavédelem.
Egy személyautó és egy sörszállító is kigyulladt az M1-esen
Két tűzről is hírt adott a katasztrófavédelem kedd este. Mindkettő az M1-esen történt.
Tűz van a Sírkert úton
A helyszínre a fővárosi hivatásos tűzoltókat riasztották.
Kiskertje van? Akkor erről tudnia kell!
Jövő januártól Magyarországon tilos az avar és a kerti hulladék égetése.
Újabb koronavírussal kapcsolatos álhírről rántották le a leplet
Az alkoholos kézfertőtlenítő önmagától nem kap lángra ha az autóban felejti valaki, mert a tűzoltóság szerint ehhez nagyjából 300 Celsius-fokos hőmérsékletnek kellene lennie az autó belsejében - derül ki az Index cikkéből.