Lángol egy kanizsai hulladéktelep
A bagolai hulladéklerakóból felszálló füstöt kilométerekről is látni.
Lángol egy kanizsai hulladéktelep
A bagolai hulladéklerakóból felszálló füstöt kilométerekről is látni.
Nagy tűz van Jászladányban
Kigyulladt egy műanyaggyár a jászsági településen.
Összeomlott az István malom tetőszerkezete
Leégett az egykori István-malom épülete kedden Békéscsabán - jelentette a helyszínről az MTI tudósítója. Sérültekről nincs információ.
Kigyulladt az István malom - óriási a tűz (frissített)
Kigyulladt az István malom Békécsabán kedd délután. A tűzoltók nagy erőkkel vonultak a helyszínre - írja a Beol. Az MTI friss tudósítása szerint az épület leégett, a tetőszerkezete beomlott.
Füst volt a WestEndben, 200 embert érintett a kiürítés
Füstölést tapasztaltak az egyik bevásárlóközpont lépcsőházában a VI. kerületi Váci úton, a Nyugati térnél - írja az Országos Katasztrófvédelmi Főigazgatóság. Bár a közlemény nem említi, ez a Westend lehet.