Bali úgy döntött, hogy idén nem fogad turistákat
2020 végéig biztosan nem nyitja meg a kaput Bali a turistáknak, jelentette be Luhut Panjaitan indonéz miniszter. A kormány úgy döntött, hogy inkább a belföldi turizmussal próbálják helyreállítani a járvány miatt jelenleg romokban lévő idegenforgalmat - írja az Utazómajom.




