BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

turista

06.
03.
21:23

Nagy a felháborodás Nagy-Britanniában, miután egy ország sem maradt a "zöld" listán

Jövő keddtől a Portugáliából érkezők sem léphetnek be Angliába karanténkötelezettség nélkül - jelentette be csütörtökön Grant Shapps brit közlekedési miniszter. Ez azt jelenti, hogy egyetlen EU-tagország sem maradt a brit kormány "zöld" utazási listáján. A döntést hatalmas felháborodással fogadták a brit turisztikai cégek és a légitársaságok szakmai szervezetei - írja az MTI.

Szerző(k):
Szász Péter