Újraindul a Flixbus
A német alapítású FlixBus személyszállító vállalkozás 9 hónap szünet után újra közlekedteti Magyarországon nemzetközi távolsági buszait június 10-től. Eleinte a környező fővárosokba, Bécsbe, Zágrábba és Belgrádba lehet majd utazni Magyarországról, majd a járványügyi intézkedések enyhülésével párhuzamosan bővítik az elérhető úti célokat - írja az MTI a cég közlése nyomán.




