BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

turista

07.
30.
12:32

Ne a horvátokat szidja, ha a túl drága az adriai nyaralás!

A Horvátországba utazó magyarokat sokan "drágaságra" figyelmeztetik részben a forint árfolyama, részben pedig az egész Európát érintő infláció miatt. Egy 10 napos isztriai úton megnéztük néhány termék árát és eljátszottunk a gondolattal, hogy mi lenne a helyzet a forintgyengülés nélkül. Az eredmény elkeserítő és nem az infláció vagy a horvát vendéglátósok telhetetlensége miatt.

Szerző(k):
Szász Péter