Sikerrel járt az állami kiszorítósdi
Sikerrel járt az állami kiszorítósdi - derül ki a Cégközlöny július 16-i számából. Most már csak a magyar államot képviselő MNV Zrt. rendelkezik MVM-részvényekkel, így a jövőben akár közgyűlés nélkül, utasításokkal is irányítható a legnagyobb magyar energetikai cégcsoport.




