Betiltják az átverős fogyasztói csoportokat
Több ponton módosítanák a fogyasztóvédelmi törvényt. Kétéves moratórium után a kormány végleg megtiltaná 2014-től a rossz hírű, az ügyfeleket gyakran megkárosító fogyasztói csoportok szervezését. Emellett kibővítik a kötelező fogyasztóvédelmi bírságolások körét és kötelező lesz a panaszok hangrögzítése.




