BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

törvény

09.
28.
14:56

A kormány felhatalmazása nélkül épült a dupla kerítés

Elismerte a Honvédelmi Minisztérium, hogy a kormány felhatalmazása nélkül, azaz törvénytelenül épített dupla kerítést a magyar–szerb határra, írja a Népszabadság. Harangozó Tamás. Az MSZP frakcióvezető-helyettese még augusztus végén fordult írásbeli kérdéssel Hende Csaba akkori honvédelmi miniszterhez. Azt kérdezte, milyen közjogi felhatalmazás alapján fogott hozzá a honvédség a drótakadály építéséhez a szerb határon?

Szerző(k):
Index.hu