Döntött a kormány a nagyvállalat megmentéséről
Törvényjavaslatot fogadott el a horvát kormány pénteken az ország legnagyobb magántulajdonú vállalata, az Agrokor megmentéséről. A helyi sajtóban csak Lex Agrokor néven emlegetett jogszabálytervezetről gyorsított eljárásban tárgyal szerdán a parlament.




