BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

törvény

09.
15.
15:40

Börtönbe küldték a honosításokkal üzletelő ex-polgármestert

Befolyással üzérkedés bűntette miatt nem jogerősen négy év börtönbüntetésre ítélte Szepessy Zsoltot, Monok volt polgármesterét, az Összefogás Párt vezetőjét pénteken a Nyíregyházi Járásbíróság. Az ítélet szerint a korábbi önkormányzati vezető pénzért csaknem hatszáz ukrán állampolgárnak ígért segítséget a magyar állampolgárság megszerzésében, de egyetlen honosítási eljárást sem indított el.

Szerző(k):
Szepesi Anita