BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

tömegközlekedés

02.
13.
12:37

Jövőre jöhet az elektronikus jegyrendszer a helyközi tömegközlekedésben

A fenntartható közösségi személyszállítás fejlesztése érdekében megkezdődött a Helyközi Közösségi Közlekedési Információs Rendszer (HKIR) kivitelezése, már 2019 októberében megkezdődhet a próbaüzem, jövő nyárra pedig élesben is működésbe léphet a az egységes elektronikus jegyrendszer a helyközi közösségi közlekedésben - írja közleményében az Innovációs és Technológiai Minisztérium.

Szerző(k):
Szabó Dániel