Elöntötte a szag a bécsi metrót
Bécsben illatos metrószerelvényekkel szeretné vonzóbbá tenni az utasok számára a tömegközlekedést a Wiener Linien, Bécs város közlekedési vállalata - adta hírül a város kereskedelmi irodája.
Elöntötte a szag a bécsi metrót
Bécsben illatos metrószerelvényekkel szeretné vonzóbbá tenni az utasok számára a tömegközlekedést a Wiener Linien, Bécs város közlekedési vállalata - adta hírül a város kereskedelmi irodája.
Fordulat készül a tömegközlekedésben: e-buszokat támogat a kormány
A nemzeti buszstratégia keretében 35,9 milliárd forint támogatást biztosít a kormány a következő tíz évben környezetbarát, döntően elektromos buszok beszerzéséhez a 25 ezer lakosnál nagyobb településeken - jelentette be Kaderják Péter, az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) energiaügyekért és klímapolitikáért felelős államtitkára hétfőn Budapesten.
Sok új buszt kaptak a Volánok
Negyvenhárom darab új Man/Neoplan Tourliner autóbuszt adtak át csütörtökön Budapesten a Volánbusz Népliget autóbusz-pályaudvaron, az új távolsági járművek a Középkelet-magyarországi, a Középnyugat-magyarországi, a Dél-dunántúli és a Dél-alföldi Közlekedési Központokhoz kerülnek - közölte a Volánbusz és a Man buszgyártó cég közös közleményben az MTI-vel.
Baleset érte buszon, vonaton vagy metrót? Erre figyeljen!
Ha tömegközlekedési járművön baleset éri, erre figyeljen mindenképpen - ezt tanácsolja a Fogyasztóvédelmi Egyesületek Országos Szövetsége (Feosz).
Dübörög a központosítás - októberre csak egy maradhat
Októbertől működhet az egyik legnagyobb állami cég, az új, egységes vidéki Volánbusz Zrt. - írta a Népszava.