Bérlettel utazik? Jó hír érkezett!
Az Innovációs és Technológiai Minisztérium döntése nyomán a 2019 decemberére szóló dolgozó- és tanuló bérletekkel egészen 2020. január 7-ig lehet utazni a vasúti és közúti közlekedési szolgáltatók helyközi járatain - adta hírül a tárca.




