A lejárt okmányokkal is lehet utazni
Friss érvényesítés nélkül is elfogadják a közlekdési cégek az utazási kedvezményre jogosító, lejáró hivatalos okmányokat a koronavírus-járvány miatti veszélyhelyzet megszüntetését követő 15. napig - közölte az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) vasárnap az MTI-vel.



