DK: nem kapnak megfelelő védőfelszerelést a tesztelésbe bevont orvostanhallgatók
Az elmúlt napokban több orvostanhallgató is azzal kereste meg a DK-t, hogy úgy küldik el őket két hétre az iskolákba tesztelni, sokszor a lakóhelyüktől több száz kilométerre, hogy közben nem kapnak sem ételt, sem megfelelő védőfelszerelést - írja közleményében a Demokratikus Koalíció.


