Már Vargáékat is zavarja az ország lemaradása - új bizottság áll fel
Március második felében elkezdi tevékenységét a Nemzeti Versenyképességi Tanács, mert a következő években az egyik legfontosabb feladat az ország versenyképességének erősítése, benne az állami szolgáltatásoknak a javítása - mondta Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter a \"Díj a sikeres vállalkozásokért\" átadó ünnepségén a Nemzetgazdasági Minisztériumban (NGM)- írja az MTI.




