Jó hír jött a magyar gazdaságról
Májusban az építőipari termelés volumene 35,4 százalékkal meghaladta az egy évvel korábbi alacsony bázist. Mindkét építményfőcsoport termelése emelkedett: az épületek építéséé 27,2, az egyéb építményeké 46,7 százalékkal. A szezonálisan és munkanaphatással kiigazított indexek alapján májusban az építőipar termelése 7,5 százalékkal bővült az előző hónaphoz képest - közölte a KSH.




