Tengerbe zuhant egy utasszállító repülőgép
A tengerbe zuhant hétfőn Indonéziában egy belföldön közlekedő utasszállító repülőgép 189 emberrel a fedélzetén - közölte az indonéz katasztrófavédelem vezetője. A hatóságok tájékoztatása szerint 178 felnőtt, két gyerek és egy csecsemő utazott a személyzet mellett - írta az Index.hu.



