Norvégia meggazdagodott az olajiparból, most adókkal sanyargatná
Norvégia kormánya az olaj- és gázipari cégek adóztatásának átalakítását javasolta egyes ösztönzők eltörlésével együtt - jelentette be kedden meglepetésszerűen a helyi kormány, tovább hevítve ezzel az ország vezető iparágának jövőjéről folyó választások előtti vitát - írja a Reuters.




