BUX 139741.86 0,08 %
OTP 45890 -0,17 %
header

tenger

09.
26.
19:01

Amerikai arrogancia vagy kínai hegemónia, tessék választani!

Úgy tűnik, az Egyesült Államok szövetségeseinek le kell nyelniük, hogy a nagy testvér hajlamos az arrogáns viselkedésre. Az USA-val szemben lehet barátkozni az oroszokkal, akik kisebbrendűségi érzéstől szenvednek, és jelenlegi vezetésüktől nem idegen a revans gondolata a hidegháború elvesztéséért, vagy Kínával, amely népessége nagyságánál fogva keresztben lenyelheti azokat, akik nem ismerik el hegemóniáját.

Szerző(k):
Komócsin Sándor