Radioaktív vizet engednek a tengerbe Japánban
Japán nukleáris szabályozó hatósága pénteken hivatalosan jóváhagyta azt a tervet, hogy az északkeleti Fukusima Daiicsi atomerőműben felgyülemlett radioaktív szennyezett, de azóta már kezelt vizet a tengerbe engedjék.




