Kiderült, hány éves mobilokat használnak a magyarok
A nagy mobiltelefon-gyártókat egyre gyakrabban éri az a kritika, hogy nem jönnek ki olyan forradalmi újdonsággal, amely miatt érdemes lenne rendszeresen cserélni a készülékeket. Emiatt az úgynevezett "kihordási idő" az elmúlt években emelkedett. Magyarországon az emberek 71 százalékának 3 évesnél fiatalabb készüléke van - derül ki a Napi.hu számára a Pulzus Kutató által készített friss közvélemény-kutatásból.




