BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

telefon

05.
08.
15:23

A magyarok magasról tesznek a vadonatúj mobilokra

A mobiltelefon-gyártók évente jelennek meg új készülékekkel, de mintha elfogyott volna a fejlesztői lendület, jelentős újdonságot ezek a frissítések nem hoznak. A régebbi készülékek olyannyira kiszolgálják az emberek többségének igényeit, hogy még a szolgáltatók által preferált kétéves csereciklust sem tartják sokan. A magyarok sem követik az iparág által diktált tempót, legalábbis ez derült ki a Pulzus Kutató lapunk megbízására készített felmérésből.

Szerző(k):
Szász Péter