BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

tél

09.
16.
09:44

Figyelmeztetést adott ki a katasztrófavédelem a fűtési szezon miatt

Minden évben október 15-én indul a fűtési szezon. Az addig hátralévő egy hónap elegendő ahhoz, hogy mindenki felülvizsgáltassa és kitisztíttassa fűtőeszközét. Fűtési technológiától függetlenül komoly veszélyt jelenthet ugyanis a készülékek szabálytalan kivitelezése, illetve a karbantartás és a rendszeres műszaki felülvizsgálat elmulasztása - adta hírül a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.

Szerző(k):
K. Gergely Kiss